Vienres, 17 d'abril
Sábadu, 18 d'abril
Domingu, 19 d'abril
Lleer más...
- Xixón, Espacio Escénico El Huerto, 18:00, Danza para niños kinkis, Cía. La Piloto #Danza
- Xixón, Espacio Escénico El Huerto, 19:00, Danza para niños kinkis, Cía. La Piloto #Danza
- Cangas, Teatru Toreno, 20:00, Matrimoniadas, Les Filanderes #TNAst
- Siero, Casa Cultura de La Fresneda 20:00, Tán repitíos, Grupo San Félix de Valdesoto #TNAst
- Sotu'l Barcu, Teatru Clarín, 20:15, Cuentos, risas y Rock&Roll, Escenapache
- Avilés, Auditoriu del Centro Niemeyer, 20:30, Constelaciones, Fernando Soto
- Corvera, El Llar de Les Vegues, 22:30, Pareja Abierta, Saltantes Teatro
- Carreño, Teatru Prendes de Candás, 23:00, La barca sin pescador, Odisea Teatro
Sábadu, 18 d'abril
- Uviéu, Teatru Filarmónica, 18:00, Rebufaplanetes, Pep Bou #TeatruInfantil
- Samartín del Rei Aureliu, Teatru Municipal en L'Entregu, 20:00, El retrete, Teatro Pausa
- Xixón, Espacio Escénico El Huerto, 20:00, C.v Prima_era, Kaos Taller Danza #Danza
- Avilés, Teatru Palacio Valdés, 20:15, L'elisir d'amore, Ignacio García #Ópera
- Xixón, Espacio Escénico El Huerto, 20:30, C.v Prima_era, Kaos Taller Danza #Danza
- Tapia, Casa de Cultura, 20:30, Las señorita de Avignon, Grupo Baluarte
Domingu, 19 d'abril
- Xixón, Teatru de La Llaboral, 12:20, Las aventuras de Huckleberry Finn, Ultramarinos de Lucas #TeatruInfantil
- Xixón, Espacio Aqua, 18:00, Los payasos también bailan #TeatruInafantil
- Xixón, Espacio Escénico El Huerto, 20:00, C.v Prima_era, Kaos Taller Danza #Danza
- Xixón, Espacio Escénico El Huerto, 20:30, Acto no violento nº3, Inquiquinante Danza #Danza
- Xixón, Teatru Jovellanos, 20:30, Parasoles barrocos, El Callejón del Gato
- Siero, Casa de Cultura d'El Barrón, 18:00, La hora del globo y el cuento, David Acera #TeatruInfantil
- Siero, Casa Cultura de Llugones, 18:30, On, el funanbulista, Lus, Micro y Punto #TeatruInfantil
- Tinéu, Cine Marvi, 19:30, Entre mes y mes: un entremés, G.T. El Carmen de Cangas #TNAst
- Xixón, CMI d'EL Llano, 19:00, Fue sin querer, Higiénico Papel Teatro
- Navia, El Liceo, 18:00, El viaje de Covaletti, Higiénico Papel Teatro #TeatruInfantil
- Siero, Auditoriu de La Pola, 18:00, La casa de los cuentos, Cuentos Cuento #TeatruInfantil
- Siero, Casa de Cultura de La fresneda, 18:30, Cuentos sobre cuerda, Puppy's Cuentacuentos #TeatruInfantil
- L.lena, Casa Cultura de La Pola, 9:15, La mar de cuentos, Mar Rojo Prods. #TeatruInfantil
- Ll.ena, Casa Cultura de La Pola, 11:00, Castillos, dragones, princesas... y alguna bruja, Cuentos Cuento #TeatruInfantil
- L.lena, Teatru Vital Aza, 11:00, E-book, las edades del libro, Spasmo Teatro #TeatruInfantil
- Nava, Casa Cultura Marta Portal, 18:00, Sembrando historias, Kamante Teatro
- Navia, El Liceo, 18:00, El ratoncito Pérez, la verdadera historia, Teatro Plus #TeatruInfantil
- Llanes, Casa Cultura, 20:00, La barca sin pescador, Odisea Teatro
Circuítu Profesional d'Artes Escéniques del Principau d'Asturies
FETEAS
Centro de Creación Escénica "Carlos Álvarez Novoa"
Espacio Aqua
EscenAvilés
Espacio Escénico El Huerto
Espacio Escénico El Huerto