Vienres, 21 de payares
Sábadu, 22 de payares
Domingu, 23 de payares
Llunes, 24 de payares
Martes, 25 de payares
Miércoles, 26 de payares
Xueves, 27 de payares
Circuitu de les Artes Escéniques del Principáu d'Asturies
Muestra de Teatru Amateur del Principáu d'Asturies (FETEAS)
XIII Selmana de Teatru n'Asturianu de CarbayínEspacio Aqua
Sala de microTeatro TallerActor
XXII Xoranes de Teatru Amateur de Granda 2014
Ciclu de Teatru Aficionáu "Teatro a las 20" de Tinéu
Ópera Oviedo
Lleer más...
- Salas, Salón d'Actos del Centru de La Veiga, 17:00 h., Historias recicladas, Tras la Puerta Títeres #TeatruInfantil
- Cangues, Casa de Cultura, 18:30 h., Cuentos, Carlos Alba #TeatruInfantil
- Nava, Casa de Cultura Marta Portal, 20 hores, Casa de muñecas, Teatro del Norte
- Uviéu, Teatru Campoamor, 20 hores (Viernes de Ópera), Madama Butterfly, Ópera de Oviedo #Ópera
- Llangréu, Nuevo Teatro de La Felguera, 20:15 h., Shirley Valentina, Cronistar Prods
- Siero, Centru Polivalente de Carbayín Alto, 20:30 h., Cuatro historias de alquiler, Teatro Trama
- Corvera, El Llar de Les Vegues, 22:30 h., No le busques tres pies al alcalde, El Hórreo #TNAst
Sábadu, 22 de payares
- Uviéu, Teatru Filarmónica, 18 hores, Los amorinos de Bastián y Bastiana, Producciones Nun Tris #TNAst #TeatruInfantil #Ópera
- Xixón, Espacio Aqua, 19 hores, Hipster. Oda de un friki, Luis Alija
- Xixón, Llocal Social de Granda, 20 hores, Primavera con una esquina rota, Syntexto Teatro
- Uviéu, Teatru Campoamor, 20 hores, Madama Butterfly, Ópera de Oviedo #Ópera
- Llanera, Espaciu Escénicu Plaza de L'Habana, 20 hores, Shirley Valentina, Cronistar Prods
- Avilés, Auditoriu del Centru Niemeyer, 20:30 h., Los Macbez, Andrés Lima
- Xixón, Sala de microTeatro (Sala 1), 21/21:30/22/22:30/23 h., El vestido de novia, TallerActor #MicroTeatru
- Xixón, Sala de microTeatro (Sala 2), 21/21:30/22/22:30/23 h., Atraco a la 1, TallerActor #MicroTeatru
Domingu, 23 de payares
- Xixón, Espacio Aqua, 17:30/18:30 h., Cuentos de Bulgaria, Teatro Plus #TeatruInfantil
Llunes, 24 de payares
- Gozón, Casa de Cultura de Lluanco, 19:30 h., Masculino Plural, La Tejedora de Sueños
Martes, 25 de payares
- Samartín del Rei Aurelio, Teatru Municipal de L'Entregu, 12 hores, Catalina y los bosques de hormigón, La Vereda Teatro #TeatruInfantil
- Cangues, Casa de Cultura, 19:30 h., Antes de ti, La Peseta
- Navia, Espaciu Cultural El Liceo, 20 hores, Si pudiera, Con Alevosía Teatro
Miércoles, 26 de payares
- Cangas, Teatru Toreno, 18 hores, Nina cocinamiedos, Mar Rojo Producciones #TeatruInfantil
Xueves, 27 de payares
- Samartín del Rei Aurelio, Teatru Municipal de L'Entregu, 12 hores, El tiempo perdido, Teatro Plus #TeatruInfantil
- Siero, Auditoriu de La Pola, 20 hores, Tán repetíos, Teatru San Félix de Valdesoto #TNAst #Estrenu
- Tinéu, Cine Marvi, 20 hores, La otra mirada, Teatro Nova
Circuitu de les Artes Escéniques del Principáu d'Asturies
Muestra de Teatru Amateur del Principáu d'Asturies (FETEAS)
XIII Selmana de Teatru n'Asturianu de CarbayínEspacio Aqua
Sala de microTeatro TallerActor
XXII Xoranes de Teatru Amateur de Granda 2014
Ciclu de Teatru Aficionáu "Teatro a las 20" de Tinéu
Ópera Oviedo